Całodobowa pomoc tel. 608 426 251

Transport

Zapewniamy całodobowy transport Zmarłych
Zajmujemy się transportem krajowym oraz zagranicznym. Gwarantujemy profesjonalny przewóz ciała z należytym szacunkiem i godnością. Zlecając nam taką usługę obdarzają nas Państwo dużą odpowiedzialnością. My, jako firma możemy obiecać, że nie zawiedziemy Państwa oczekiwań. Chwile, gdy odchodzi ktoś bliski powinny być spędzane na próbie pogodzenia się z daną sytuacją. Natomiast organizacją transportu zmarłych zajmujemy się my. Więcej informacji na temat transportu zmarłych uzyskają Państwo kontaktując się z nami. Nasza Firma wielokrotnie zajmowała się sprowadzaniem Ciał oraz Prochów Zmarłych z zagranicy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24 godziny.
Pomożemy w załatwieniu wszelkich formalności:

 

  • Posiadamy nowoczesne samochody marki Mercedes Benz
  • Z największą starannością zorganizujemy transport zmarłego
  • Zapewniamy transport osób zmarłych na terenie Polski
  • Gwarantujemy bezpieczny transport – wieloletnie doświadczenie
Inne usługi wykonywane przez nas:

Transport zmarłych

Nasz Zakład Pogrzebowy poza świadczeniem usług pogrzebowych w kraju zajmuje się również międzynarodowymi przewozami Zmarłych.

Trumny i Urny

Posiadamy szeroki wybór trumien oraz urn pogrzebowych renomowanych producentów. Wszystkie trumny wykonane z najlepszych gatunków drewna oraz precyzyjne wykończone.

Usługi pogrzebowe 24H

Organizujemy uroczystości pogrzebowe – wyznaniowe i świeckie – zgodnie z wolą Rodziny Zmarłego. Troszczymy się o wymiar formalny, ludzki i duchowy.

Telefon kontaktowy 24/h

kom.: 608-426-251

tel.:22 786 56 13

tel.: 22 786 73 23

Dojazd do nas

Piłsudskiego 4
05-250 Radzymin

Opinie o nas
Naszych klientów

Dziękujemy Państwu za zaufanie. Gwarantujemy, że każda osoba przekraczająca drzwi naszego Domu Pogrzebowego w Radzyminie spotka się z postawą pewną taktu i empatii.

“Polecam wybór tego Zakładu Pogrzebowego z Radzymina. Pomogli nam w załatwieniu wszelkich formalności, a sam pogrzeb był na najwyższym poziomie.
Dariusz Z.
Warszawa
“Profesjonalne oraz ciepłe podejście od samego początku zgłoszenia się do firmy Olimp. Firma kompleksowo wykonuje usługę i z całkowitą wyrozumiałością podchodzi do problemu klienta. Cała ceremonia pogrzebowa przebiegła na najwyższym poziomie. Polecam usługi tej firmy z całego serca.
Michał M.
Radzymin
“Dziękujemy Pracownikom Domu Pogrzebowego OLIMP w Radzyminie za pomoc i profesjonalne przygotowanie pogrzebu w dniu 13.02.2020 naszego zmarłego Kazimierza Baca. Obsługa bardzo miła,, na Najwyższym Poziomie..POLECAMY..Rodzina zmarłego
Barbara Sadowska
Radzymin
“29.05.19 r Odbył się pogrzeb mojej Babci Krystyny Berezińskiej w tak trudnym czasie dla rodziny zakład pogrzebowy OLIMP sprostał zadaniu. Fachowa obsługa na najwyższym poziomie , bardzo mili i sympatyczni pracownicy . Szczerze polecam ten zakład . 4 lata temu pochowałem Dziadka również wszystko było na najwyższym poziomie .
ADMIRAL418
Radzymin
“10 stycznia br.pochowałam moją siostrę Krystynę Erhardt. Zakład Olimp oraz jego profesjonalna obsługa oraz uczynni i taktowni pracownicy bardzo w tych trudnych dniach mi pomogli. Każdemu w tak smutnym czasie polecam tę firmę.
Małgorzata Aiston
Wołomin
“Pełen profesjonalizm zakładu pogrzebowego Olimp. Obsługa bardzo miła i z szacunkiem do rodziny oraz osoby zmarłej. Pomogli w załatwieniu wszelkich formalności.
Katarzyna B.
Radzymin