Całodobowa pomoc tel. 608 426 251

Trumny i Urny

Oferujemy Państwu trumny i urny najwyższej jakości
Posiadamy modele polskie, niemieckie i włoskie wykonane z mahoniu, dębu, sosny, olchy, oraz na specjalne zamówienie według życzenia klienta. Są dostępne w wielu kolorach: mahoń, koniak, rustikal, natural, Wykończone mogą być na wysoki połysk lub szlachetny mat. Posiadamy również małe trumny dla dzieci.
Duży wybór trumien i urn:
 • Trumny dębowe
 • Trumny sosnowe
 • Trumny z połyskiem
 • Trumny matowe
 • Trumny kremacyjne
 • Trumny dziecięce
 • Trumny na indywidualne zamówienie

 

 • Urny ceramiczne
 • Urny drewniane
 • Urny kamienne
 • Urny kompozytowe
Inne usługi wykonywane przez nas:

Kompleksowe usługi pogrzebowe

Organizujemy uroczystości pogrzebowe – wyznaniowe i świeckie – zgodnie z wolą Rodziny Zmarłego. Troszczymy się o wymiar formalny, ludzki i duchowy.

Trumny, Urny – duży wybór

Posiadamy szeroki wybór trumien oraz urn pogrzebowych renomowanych producentów. Wszystkie trumny wykonane z najlepszych gatunków drewna oraz precyzyjne wykończone.

Transport zmarłych

Nasz Zakład Pogrzebowy poza świadczeniem usług pogrzebowych w kraju zajmuje się również międzynarodowymi przewozami Zmarłych.

Telefon kontaktowy 24/h

kom.: 608-426-251

tel.:22 786 56 13

tel.: 22 786 73 23

Dojazd do nas

Piłsudskiego 4
05-250 Radzymin

Opinie o nas
Naszych klientów

Dziękujemy Państwu za zaufanie. Gwarantujemy, że każda osoba przekraczająca drzwi naszego Domu Pogrzebowego w Radzyminie spotka się z postawą pewną taktu i empatii.

“Polecam wybór tego Zakładu Pogrzebowego z Radzymina. Pomogli nam w załatwieniu wszelkich formalności, a sam pogrzeb był na najwyższym poziomie.
Dariusz Z.
Warszawa
“Profesjonalne oraz ciepłe podejście od samego początku zgłoszenia się do firmy Olimp. Firma kompleksowo wykonuje usługę i z całkowitą wyrozumiałością podchodzi do problemu klienta. Cała ceremonia pogrzebowa przebiegła na najwyższym poziomie. Polecam usługi tej firmy z całego serca.
Michał M.
Radzymin
“Dziękujemy Pracownikom Domu Pogrzebowego OLIMP w Radzyminie za pomoc i profesjonalne przygotowanie pogrzebu w dniu 13.02.2020 naszego zmarłego Kazimierza Baca. Obsługa bardzo miła,, na Najwyższym Poziomie..POLECAMY..Rodzina zmarłego
Barbara Sadowska
Radzymin
“29.05.19 r Odbył się pogrzeb mojej Babci Krystyny Berezińskiej w tak trudnym czasie dla rodziny zakład pogrzebowy OLIMP sprostał zadaniu. Fachowa obsługa na najwyższym poziomie , bardzo mili i sympatyczni pracownicy . Szczerze polecam ten zakład . 4 lata temu pochowałem Dziadka również wszystko było na najwyższym poziomie .
ADMIRAL418
Radzymin
“10 stycznia br.pochowałam moją siostrę Krystynę Erhardt. Zakład Olimp oraz jego profesjonalna obsługa oraz uczynni i taktowni pracownicy bardzo w tych trudnych dniach mi pomogli. Każdemu w tak smutnym czasie polecam tę firmę.
Małgorzata Aiston
Wołomin
“Pełen profesjonalizm zakładu pogrzebowego Olimp. Obsługa bardzo miła i z szacunkiem do rodziny oraz osoby zmarłej. Pomogli w załatwieniu wszelkich formalności.
Katarzyna B.
Radzymin