Całodobowa pomoc tel. 608 426 251

O naszej firmie

Szanowni Państwo,

Dom Pogrzebowy OLIMP

Jesteśmy rodzinną firmą pogrzebową działającą na polskim rynku już od 1983.

Zajmujemy się kompleksową organizacją pogrzebów oraz transportem zmarłych na terenie woj. mazowieckiego, kraju i zagranicy.
Organizujemy zarówno ceremonie katolickie jak i świeckie. Do każdej sprawy podchodzimy bardzo indywidualnie z należytym szacunkiem dla Osoby Zmarłej i zrozumieniem dla najbliższych. Znajdą Państwo u nas oparcie i pomoc w rozwiązaniu wszelkich problemów związanych z pogrzebem.

Dysponujemy specjalnymi samochodami, posiadamy własną chłodnię i salę pożegnań. Zapewniamy szeroki wybór trumien, urn, wiązanek, wieńców a także wykonawstwa nagrobków i nekrologów. Oferujemy kredytowanie kosztów pogrzebu w ramach zasiłku pogrzebowego z ZUS i KRUS.

Dostosowujemy się do możliwości finansowych każdego klienta. Jeśli z jakiś powodów nie mogą Państwo odwiedzić jednego z naszych biur, nasz przedstawiciel przyjedzie do Państwa domu lub pod wskazany adres i na miejscu załatwi wszelkie formalności związane z pochówkiem.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu, przez 24H/dobę.

Gwarantujemy pełną i godną szacunku obsługę ceremonii pogrzebowej

Pomoc w formalnościach

Wszelkie obowiązki pogrzebowe znajdują się po naszej stronie. Dzięki naszej pomocy skupią się Państwo wyłącznie na pożegnaniu bliskiej osoby, a my wypełnimy za Państwa wszystkie niezbędne formalności.

30 lat doświadczenia

Zakład Usług Pogrzebowych "OLIMP" to firma z rodzinną tradycją. Od momentu powstania naszego domu pogrzebowego w Radzyminie, zawsze wywiązywaliśmy się z powierzonych nam zadań w najlepszy możliwy sposób.

Pogrzeby w ramach ZUS

Zakład pogrzebowy zapewnia kompleksową organizację pogrzebu oraz przejęcie na siebie wszelkich formalności urzędowych, wraz z kredytowaniem pogrzebu w ramach zasiłku ZUS oraz jego odbiorem

Kompleksowe usługi 24H

Zapewniamy szeroki wachlarz usług pogrzebowych. Organizujemy uroczystości, dopełniamy wszelkich procedur i formalności pogrzebowych, pomagamy w spokojnym pożegnaniu bliskiej osoby.

Telefon kontaktowy 24/h

kom.: 608-426-251

tel.:22 786 56 13

tel.: 22 786 73 23

Dojazd do nas

Piłsudskiego 4
05-250 Radzymin

Opinie o nas
Naszych klientów

Dziękujemy Państwu za zaufanie. Gwarantujemy, że każda osoba przekraczająca drzwi naszego Domu Pogrzebowego w Radzyminie spotka się z postawą pewną taktu i empatii.

“Polecam wybór tego Zakładu Pogrzebowego z Radzymina. Pomogli nam w załatwieniu wszelkich formalności, a sam pogrzeb był na najwyższym poziomie.
Dariusz Z.
Warszawa
“Profesjonalne oraz ciepłe podejście od samego początku zgłoszenia się do firmy Olimp. Firma kompleksowo wykonuje usługę i z całkowitą wyrozumiałością podchodzi do problemu klienta. Cała ceremonia pogrzebowa przebiegła na najwyższym poziomie. Polecam usługi tej firmy z całego serca.
Michał M.
Radzymin
“Dziękujemy Pracownikom Domu Pogrzebowego OLIMP w Radzyminie za pomoc i profesjonalne przygotowanie pogrzebu w dniu 13.02.2020 naszego zmarłego Kazimierza Baca. Obsługa bardzo miła,, na Najwyższym Poziomie..POLECAMY..Rodzina zmarłego
Barbara Sadowska
Radzymin
“29.05.19 r Odbył się pogrzeb mojej Babci Krystyny Berezińskiej w tak trudnym czasie dla rodziny zakład pogrzebowy OLIMP sprostał zadaniu. Fachowa obsługa na najwyższym poziomie , bardzo mili i sympatyczni pracownicy . Szczerze polecam ten zakład . 4 lata temu pochowałem Dziadka również wszystko było na najwyższym poziomie .
ADMIRAL418
Radzymin
“10 stycznia br.pochowałam moją siostrę Krystynę Erhardt. Zakład Olimp oraz jego profesjonalna obsługa oraz uczynni i taktowni pracownicy bardzo w tych trudnych dniach mi pomogli. Każdemu w tak smutnym czasie polecam tę firmę.
Małgorzata Aiston
Wołomin
“Pełen profesjonalizm zakładu pogrzebowego Olimp. Obsługa bardzo miła i z szacunkiem do rodziny oraz osoby zmarłej. Pomogli w załatwieniu wszelkich formalności.
Katarzyna B.
Radzymin